nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - Vermogenblokken
Brutoprijs
48,10
nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - Vermogenblokken
Ons artikelnummer
1164575
Artikelnummer fabrikant
561159
Type nummer
Vermogenblokken
EAN-code
8711893137279
Hoogte
111 mm
Diepte
58 mm
Max.(meet)stroom
400 A
Breedte
31.5 mm
Aantal polen
1
Productomschrijving
561159 SB250 POWERBLOCK
Primair output-/input-apparaat voor elektrische aansluiting tussen primair en secundair schakelbord, of voor machines of industriële apparatuur. Vermogenaansluitblok SB250, koper.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1164575 |
| Artikelnummer fabrikant | 561159 |
| EAN-code | 8711893137279 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | nVent Eriflex |
| Serie | Vermogenblokken |
| Type nummer | Vermogenblokken |
| Omschrijving | Vermogenaansluitblok, kabel-kabel, 400 A IEC, koper |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 111 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Max.(meet)stroom | 400 A |
| Breedte | 31.5 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 35 - 120 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 35 - 120 mm² |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,94 kg |
| Afmeting verpakking | 0,192 x 0,124 x 0,082 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st