nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - Verdeelblokken
Brutoprijs
377,83
nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - Verdeelblokken
Ons artikelnummer
1133347
Artikelnummer fabrikant
563190
Type nummer
Verdeelblokken
EAN-code
3479775631905
Diepte
60 mm
Breedte
340 mm
Aantal polen
4
Met PE-rail
Nee
Met nulrail
Nee
Productomschrijving
563190 TRC630A
Compact 4-polig verbindingsapparaat met ergonomisch ontwerp voor maximaal vermogen in minimale ruimte. Vierpolige verdeelblok met getapte rail, TR-630A.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1133347 |
| Artikelnummer fabrikant | 563190 |
| EAN-code | 3479775631905 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | nVent Eriflex |
| Serie | Verdeelblokken |
| Type nummer | Verdeelblokken |
| Omschrijving | Vierpolige verdeelblok met getapte rail, vlak, 630 A |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diepte | 60 mm |
| Breedte | 340 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,22 kg |
| Afmeting verpakking | 0,362 x 0,346 x 0,064 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 377,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st