nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - SBF3C1000AL
Brutoprijs
115,59
nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - SBF3C1000AL
Ons artikelnummer
1262742
Artikelnummer fabrikant
561176
Type nummer
SBF3C1000AL
EAN-code
782856940098
Hoogte
176 mm
Diepte
112 mm
Max.(meet)stroom
1420 A
Breedte
70 mm
Aantal polen
1
Productomschrijving
561176 SBF3C1000AL AANSLUITBL.
Primair output-/input-apparaat voor elektrische aansluiting tussen primair en secundair schakelbord, of voor machines of industriële apparatuur. Vermogenaansluitblok SBF3C1000AL, aluminium.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1262742 |
| Artikelnummer fabrikant | 561176 |
| EAN-code | 782856940098 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | nVent Eriflex |
| Serie | |
| Type nummer | SBF3C1000AL |
| Omschrijving | Vermogenaansluitblok, Flexibar - 3 kabels, 1000 A IEC, aluminium |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 176 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Max.(meet)stroom | 1420 A |
| Breedte | 70 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 35 - 300 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 35 - 300 mm² |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,185 x 0,079 x 0,117 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 115,59 per 1 st |
Artikel bevat 1 st