nVent Eriflex - Aardingsband geconfectioneerd - MBJ aardingslitze, vertind koper
Brutoprijs
21,75
nVent Eriflex - Aardingsband geconfectioneerd - MBJ aardingslitze, vertind koper
Ons artikelnummer
1151959
Artikelnummer fabrikant
556950
Type nummer
MBJ aardingslitze, vertind koper
EAN-code
3479775569505
Geleidermateriaal
Koper
Nom. geleiderdoorsnede
25 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Geleidervorm
Vlak/plat
Gevlochten
Ja
Productomschrijving
556950 MBJ 25-500-10 AARDINGSLITZE
Platte vertind koperen aardingslitze. MBJ25-500-10, max. belastbaarheid 150 A, 49,34 kcmil (25 mm²), 19,685" (500 mm), gat 0,413" (10,5 mm).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1151959 |
| Artikelnummer fabrikant | 556950 |
| EAN-code | 3479775569505 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardingsband geconfectioneerd |
| Merk | nVent Eriflex |
| Serie | MBJ aardingslitze, vertind koper |
| Type nummer | MBJ aardingslitze, vertind koper |
| Omschrijving | Aardings- en equipot. litze, vertind koper, 25 mm², 500 mm, gat 10 |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Nom. geleiderdoorsnede | 25 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Geleidervorm | Vlak/plat |
| Gevlochten | Ja |
| Kabelbreedte circa | 22 mm |
| Kabelhoogte circa | 1.5 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Met aansluitvlakken | Ja |
| Aansluitvlakken geboord | Ja |
| Met kabelschoenen | Ja |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 60 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,47 kg |
| Afmeting verpakking | 0,525 x 0,028 x 0,026 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 21,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st