nVent Caddy - Bevestigingsklem - H-balk
Brutoprijs
585,61
per 100
nVent Caddy - Bevestigingsklem - H-balk
Ons artikelnummer
1095106
Artikelnummer fabrikant
175100
Type nummer
H-balk
EAN-code
8711893751031
Bevestigingswijze
Randclip
Aansluitwijze bouwdeel
Buis/kabel
Geschikt voor flensdikte
14 - 20 mm
Buis-/kabeldiameter
18 - 22 mm
Scharnierend
Ja
Productomschrijving
8EP912 BEVESTIGINGSKLEM
Verenstalen bevestigingsklem met druksysteem, die de installatiebuis onder of boven de flens ondersteunt. 1/2" EMT of 18 tot 22 mm installatiebuis naar 9/16"-3/4" of 14 tot 20 mm flens.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1095106 |
| Artikelnummer fabrikant | 175100 |
| EAN-code | 8711893751031 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | nVent Caddy |
| Serie | Kabel/buis |
| Type nummer | H-balk |
| Omschrijving | Flensclip t.b.v. elektriciteitsbuis 18–22 mm, flens 14–20 mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Bevestigingswijze | Randclip |
| Aansluitwijze bouwdeel | Buis/kabel |
| Geschikt voor flensdikte | 14 - 20 mm |
| Buis-/kabeldiameter | 18 - 22 mm |
| Scharnierend | Ja |
| Nastelbaar | Ja |
| Materiaal | Verenstaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,67 kg |
| Afmeting verpakking | 0,264 x 0,264 x 0,21 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 585,61 per 100 st |
Artikel bevat 1 st