nVent Caddy - Bevestigingsklem - Clips, Beugels en Hangers
Brutoprijs
133,37
per 100
nVent Caddy - Bevestigingsklem - Clips, Beugels en Hangers
Ons artikelnummer
1095890
Artikelnummer fabrikant
160510
Type nummer
Clips, Beugels en Hangers
EAN-code
8711893605143
Bevestigingswijze
Randclip
Aansluitwijze bouwdeel
Overig
Geschikt voor flensdikte
12 - 20 mm
Scharnierend
Nee
Nastelbaar
Nee
Productomschrijving
SCA SNAPCLIP 160510 FL13-20MM VOOR SNAPCLIP 2-4MM
Verenstalen snapclip adapter waarmee tot 3 snapclips, in verschillende oriëntatie, op flenzen van 12 tot 20 mm gemonteerd kunnen worden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1095890 |
| Artikelnummer fabrikant | 160510 |
| EAN-code | 8711893605143 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | nVent Caddy |
| Serie | Clips, Beugels en Hangers |
| Type nummer | Clips, Beugels en Hangers |
| Omschrijving | Adapter voor snapclip, 13–20 mm flens |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Bevestigingswijze | Randclip |
| Aansluitwijze bouwdeel | Overig |
| Geschikt voor flensdikte | 12 - 20 mm |
| Scharnierend | Nee |
| Nastelbaar | Nee |
| Materiaal | Verenstaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 300 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,267 x 0,108 x 0,149 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 133,37 per 100 st |
Artikel bevat 1 st