nVent Caddy - Bevestigingsklem - 160450
Brutoprijs
4,65
nVent Caddy - Bevestigingsklem - 160450
Ons artikelnummer
1235529
Artikelnummer fabrikant
160450
Type nummer
160450
EAN-code
8711893604542
Bevestigingswijze
Randclip
Aansluitwijze bouwdeel
Schroefdraad
Draadmaat (metrisch)
6
Geschikt voor flensdikte
8 - 14 mm
Scharnierend
Nee
Productomschrijving
160450 FLENS CLIP BODEM MONTAG
Geschikt om kabeldozen of lichte armaturen aan balkflenzen te bevestigen.. Inclusief draadeind, voor een snelle, eenvoudige montage. Met verschillende bevestigingspunten om voorraad te verminderen. Vereist enkel een hamer om te installeren.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1235529 |
| Artikelnummer fabrikant | 160450 |
| EAN-code | 8711893604542 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | nVent Caddy |
| Serie | H-balk / gording |
| Type nummer | 160450 |
| Omschrijving | Flens clip, bodem montage met draadeind, Verenstaal, 8–14 mm Flens |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Bevestigingswijze | Randclip |
| Aansluitwijze bouwdeel | Schroefdraad |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Geschikt voor flensdikte | 8 - 14 mm |
| Scharnierend | Nee |
| Nastelbaar | Nee |
| Materiaal | Verenstaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,264 x 0,108 x 0,224 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st