Norton - Veerring - LAMPVEER
Brutoprijs
2,30
Norton - Veerring - LAMPVEER
Ons artikelnummer
1167856
Artikelnummer fabrikant
92759001
Type nummer
LAMPVEER
EAN-code
8715182114064
Materiaal
Staal
Materiaalkwaliteit
Overig
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Model
Overig
Dikte
2 mm
Productomschrijving
92759001 LAMPVEER (10 STUKS) HLK/HLKN/HLV
LAMPVEER HLK/HLKN/HLV (10 STUKS)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1167856 |
| Artikelnummer fabrikant | 92759001 |
| EAN-code | 8715182114064 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veerring |
| Merk | Norton |
| Serie | HLK/HLKN/HLV |
| Type nummer | LAMPVEER |
| Omschrijving | LAMPVEER HLK/HLKN/HLV (10 STUKS) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Overig |
| Dikte | 2 mm |
| Binnendiameter | 50 mm |
| Buitendiameter | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st