Norton - Plafond-/wandarmatuur - 84 4 4000LM GST
Aanbevelingen
Productomschrijving
RTP-XM LED 84 4 4000LM GST® IB INBOUWARMATUUR LED
RTP-XM LED 84 4 4000LM GST
Dubbel parabolisch, inleg, matglans, roosterarmatuur voor algemene verlichting met zeer hoge lichtopbrengst en uiterst comfortabel lichtbeeld door het speciaal ontwikkelde rooster van Miro® /Vega® aluminium. Geschikt voor systeemplafonds, moduul 600, met zichtbare profielen. Voor systeemplafonds met onzichtbare profielen kan een set montagebeugels worden geleverd. Uiterst eenvoudige en snelle montage bij zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten waar ook duurzaamheid een belangrijke rol speelt. T.o.v. TLD armaturen nog minder verblinding, zeer lage energie- en onderhoudskosten en een hogere lichtopbrengst. Geschikt voor o.a. kantoren (label C), zorg, scholen, horeca, entertainment en retail.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2097321 |
| Artikelnummer fabrikant | 1177414963 |
| EAN-code | 8715182133737 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | Norton |
| Serie | RTP-XM LED |
| Type nummer | 84 4 4000LM GST |
| Omschrijving | RTP-XM LED 84 4 4000LM GST |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Breedte | 596 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 4 |
| Lampvermogen | 10.5 W |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Schakeling | Overig |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Nom. spanning | 198 - 264 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Rasteruitvoering | Mat |
| Reflector | Mat |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 596 mm |
| Hoogte/diepte | 58 mm |
| Inbouwlengte | 574 mm |
| Inbouwbreedte | 574 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 105 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 36 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4000 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, A+, A (LED) |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 50000 h |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 10 - 40 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 111 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Aansluitwijze | Connector voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 111 - 111 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4000 - 4000 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 1.5 mm² |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,1 KG |
| Afmeting verpakking | 0,614 x 0,608 x 0,069 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 186,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Artikel bevat 1 st