Noark Electric - Installatieautomaat - Ex9BN 1P B16
Aanbevelingen
Productomschrijving
EX9BN1PB16 16A 1P 6 KA B INSTALLATIEAUTOMAAT
Noark Installatieautomaat 16A 1P 6 kA B-Kar.
NOARK Electric is een wereldwijde leverancier van laagspannings elektrische componenten. Noark Electric is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en distributie van elektrische componenten en behuizingen. We streven ernaar onze klanten hoogwaardige producten te bieden tegen een betaalbare prijs, ondersteund door een garantie van vijf jaar.NOARK maakt deel uit van een groep met meer dan 25 duizend werknemers. NOARK Electric heeft miljoenen geïnvesteerd in interne productontwikkeling en werkt met de nieuwste technologieën. Ons doel is om het wereldwijde merk op te bouwen. NOARK heeft Regionale centra in Shanghai, Praag en Los Angeles.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3000546 |
| Artikelnummer fabrikant | 100008 |
| EAN-code | 8592765000095 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | Noark Electric |
| Serie | Ex9BN_1P |
| Type nummer | Ex9BN 1P B16 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 16A 1P 6 kA B-Kar. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 10 kA |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 72 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 6 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 2.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,126 kg |
| Afmeting verpakking | 45 x 85 x 93 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st