Niedax - Wartel kabel-/buisinvoer - 512082
Ons artikelnummer
1261572
Artikelnummer fabrikant
512082
Type nummer
512082
EAN-code
4011126010817
Geschikt voor kabeldiameter
8 - 10 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
11
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
490/11 PAKKINGBUS PG11 MESSING
490/11 PAKKINGBUS-PG
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1261572 |
| Artikelnummer fabrikant | 512082 |
| EAN-code | 4011126010817 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Niedax |
| Serie | Kleinhuis Wartels |
| Type nummer | 512082 |
| Omschrijving | 490/11 PAKKINGBUS-PG |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 8 - 10 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 11 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Ja |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,915 kg |
| Afmeting verpakking | 0,106 x 0,091 x 0,072 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st