Niedax - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - 142336
Brutoprijs
36,19
Niedax - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - 142336
Ons artikelnummer
1940615
Artikelnummer fabrikant
142336
Type nummer
142336
EAN-code
4013339906789
Model
Hoekverbinder
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Ja
Verbindingswijze
Schroefverbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
142336 KSV 100 F KOPPELING KOPPELING TBV KABELLADDER
KGV 100 F KOPPELING VERT. INSTELB.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1940615 |
| Artikelnummer fabrikant | 142336 |
| EAN-code | 4013339906789 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | Niedax |
| Serie | Niedax Kabelladder |
| Type nummer | 142336 |
| Omschrijving | KGV 100 F KOPPELING VERT. INSTELB. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Hoekverbinder |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Ja |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 200 - 600 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 100 mm |
| Lengte | 288 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,582 kg |
| Afmeting verpakking | 0,288 x 0,03 x 0,104 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 36,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st