Niedax - Montageplaat kabeldraagsysteem - RMP
Brutoprijs
7,41
Niedax - Montageplaat kabeldraagsysteem - RMP
Ons artikelnummer
1009435
Artikelnummer fabrikant
161517
Type nummer
RMP
EAN-code
4013339206148
Model
Horizontaal/verticaal
Plaathoogte
139 mm
Plaatbreedte
130 mm
Bevestigingswijze
Schroefbevestiging
Materiaal
Staal
Productomschrijving
161517 RMP 130 MONTAGEPLAAT MONTAGEPLAAT GEZET
RMP 130 MONTAGEPLAAT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009435 |
| Artikelnummer fabrikant | 161517 |
| EAN-code | 4013339206148 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat kabeldraagsysteem |
| Merk | Niedax |
| Serie | Niedax Kabelgoot |
| Type nummer | RMP |
| Omschrijving | RMP 130 MONTAGEPLAAT |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Horizontaal/verticaal |
| Plaathoogte | 139 mm |
| Plaatbreedte | 130 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 70 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,279 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,13 x 0,174 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,41 per 1 st |
Artikel bevat 1 st