Murrelektronik - Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule - MASI67 I/O MODULE
Brutoprijs
236,25
Murrelektronik - Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule - MASI67 I/O MODULE
Ons artikelnummer
2446206
Artikelnummer fabrikant
56406
Type nummer
MASI67 I/O MODULE
EAN-code
4048879049054
Voedingsspanning bij DC
26.5 - 31.6 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Aantal digitale ingangen
4
Breedte
60 mm
Aantal digitale uitgangen
0
Productomschrijving
56406 MASI67 I/O MODULE
MASI67 I/O MODULE 8 digital inputs AS-i Slave IP67 DI8/0,18A AB 8xM8
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2446206 |
| Artikelnummer fabrikant | 56406 |
| EAN-code | 4048879049054 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Fieldbus technology |
| Type nummer | MASI67 I/O MODULE |
| Omschrijving | MASI67 I/O MODULE 8 digital inputs |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 26.5 - 31.6 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal digitale ingangen | 4 |
| Breedte | 60 mm |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Configureerbare digitale ingangen | Nee |
| Configureerbare digitale uitgangen | Nee |
| Ingangsstroom bij signaal 1 | 240 mA |
| Type ingangsspanning | DC |
| Type digitale uitgang | Geen |
| Toegestane spanning aan uitgang | 24 - 24 V |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Kortsluitbeveiliging, uitgangen beschikbaar | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 2 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Met optische interface | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Vertragingstijd bij signaalwisseling | 1 - 2 ms |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 39 mm |
| Diepte | 90 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,296 kg |
| Afmeting verpakking | 0,039 x 0,06 x 0,094 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 236,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st