Murrelektronik - Sensor/actorkabel met connector - 7005-41081-6160100
Ons artikelnummer
3296505
Artikelnummer fabrikant
7005-41081-6160100
Type nummer
7005-41081-6160100
EAN-code
4048879738118
Aantal polen
2
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Ventiel C
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Haaks
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
M12
Productomschrijving
7005-41081-6160100 M12 Lite male 0° / MSUD valve plug form C 8mm V2A PVC 3x0.75 bk 1m
M12 male 0° Lite / MSUD valve plug C-8mm V2A PVC 3x0.75 bk 1m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3296505 |
| Artikelnummer fabrikant | 7005-41081-6160100 |
| EAN-code | 4048879738118 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7005-41081-6160100 |
| Omschrijving | M12 male 0° Lite / MSUD valve plug C-8mm V2A PVC 3x0.75 bk 1m |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal polen | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Ventiel C |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Haaks |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Kabellengte | 1 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Met LED indicatie | Ja |
| Afgeschermd | Nee |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 70 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,093 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,63 per 1 st |
Artikel bevat 1 st