Murrelektronik - Sensor/actorkabel met connector - 7000-40621-2110100
Brutoprijs
17,89
Murrelektronik - Sensor/actorkabel met connector - 7000-40621-2110100
Ons artikelnummer
1120141
Artikelnummer fabrikant
7000-40621-2110100
Type nummer
7000-40621-2110100
EAN-code
4048879160599
Aantal polen
4
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M8
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Haaks
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
M12
Productomschrijving
7000-40621-211-0100 KABEL
M12 male 0° / M8 female 90° A-cod. PVC 4x0.25 gy UL/CSA 1m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1120141 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-40621-2110100 |
| EAN-code | 4048879160599 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7000-40621-2110100 |
| Omschrijving | M12 male 0° / M8 female 90° A-cod. PVC 4x0.25 gy UL/CSA 1m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Haaks |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Kabellengte | 1 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Grijs |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 80 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,102 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,89 per 1 st |
Artikel bevat 1 st