Murrelektronik - Sensor/actorkabel met connector - 7000-13081-6410500
Brutoprijs
33,29
Murrelektronik - Sensor/actorkabel met connector - 7000-13081-6410500
Ons artikelnummer
2449162
Artikelnummer fabrikant
7000-13081-6410500
Type nummer
7000-13081-6410500
EAN-code
4048879469258
Aantal polen
4
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M12
Type insteekcontact, veldzijdig
Male/stift
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Recht
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
Vrij kabeluiteinde
Productomschrijving
7000-13081-6410500 M12 MALE 0 DGR SHIELDED
M12 male 0° A-cod. with cable shielded PUR 4x0.34 shielded bk UL/CSA+drag ch. 5m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2449162 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-13081-6410500 |
| EAN-code | 4048879469258 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7000-13081-6410500 |
| Omschrijving | M12 male 0° A-cod. with cable PUR 4x0.34 shielded bk+drag-ch 5m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Kabellengte | 5 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,296 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,29 per 1 st |
Artikel bevat 1 st