Murrelektronik - Schakelrelais - relay modules
Brutoprijs
25,23
Murrelektronik - Schakelrelais - relay modules
Ons artikelnummer
2996438
Artikelnummer fabrikant
51508
Type nummer
relay modules
EAN-code
4048879027564
Aantal contacten als verbreekcontact
1
Type stuurspanning
AC/DC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
19.2 - 30 V
Nom. stuurspanning bij DC
19.2 - 30 V
Breedte
12 mm
Productomschrijving
51508 RMMR 11/24 VAC/DC OUTPUT RELAY 51508
RMMR 11/24 VAC/DC OUTPUT RELAY IN: 24 VAC/DC - OUT: 250 VAC/DC / 5 A 1 NC contact - 12 mm screw-type terminal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2996438 |
| Artikelnummer fabrikant | 51508 |
| EAN-code | 4048879027564 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Interface modules |
| Type nummer | relay modules |
| Omschrijving | RMMR 11/24 VAC/DC OUTPUT RELAY IN: 24 VAC/DC - OUT: 250 VAC/DC / 5 A |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 19.2 - 30 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 30 V |
| Breedte | 12 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 56 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Nom. stroom | 5 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Materiaal contact | Koper |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,08 kg |
| Afmeting verpakking | 0,065 x 0,012 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st