Murrelektronik - Overspanningsbegrenzer - solenoid valve suppressor
Brutoprijs
11,37
Murrelektronik - Overspanningsbegrenzer - solenoid valve suppressor
Ons artikelnummer
2445392
Artikelnummer fabrikant
3124016
Type nummer
solenoid valve suppressor
EAN-code
4048879012294
Functie
Overig
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
0 - 230 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
0 - 230 V
Nom. stuurspanning bij DC
0 - 230 V
Type stuurspanning
AC/DC
Productomschrijving
3124016 VALVE PLUG SUPPRESSOR FORM A - 18MM
VALVE PLUG SUPPRESSOR FORM A - 18MM With LED, 230VAC/DC/50VA/W VBS-LD-230/50
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2445392 |
| Artikelnummer fabrikant | 3124016 |
| EAN-code | 4048879012294 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overspanningsbegrenzer |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Suppresion Modules |
| Type nummer | solenoid valve suppressor |
| Omschrijving | VALVE PLUG SUPPRESSOR FORM A - 18MM With LED, 230VAC/DC/50VA/W |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Functie | Overig |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 230 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 0 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 0 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 0 - 230 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,074 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,045 x 0,037 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,37 per 1 st |
Artikel bevat 1 st