Murrelektronik - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - self connect.valve plug conn.
Brutoprijs
15,14
Murrelektronik - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - self connect.valve plug conn.
Ons artikelnummer
1117318
Artikelnummer fabrikant
7000-29801-0000000
Type nummer
self connect.valve plug conn.
EAN-code
4048879187190
Aantal polen
2
Voor buitendiameter kabel
5 - 10 mm
Aansluitbare geleiderdoorsnede
0.5 - 1.5 mm²
Nom. (meet)spanning
24 V
Nom. (meet)stroom
4 A
Productomschrijving
7000-29801-0000000 VENTIELST. FORM BI11MM 24VACDC+LED+DIODE
SVS VALVE PLUG FORM BI 11MM FIELD-WIREABLE 24V LED+Z-Diode M16x1.5
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1117318 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-29801-0000000 |
| EAN-code | 4048879187190 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | self connect.valve plug conn. |
| Omschrijving | SVS VALVE PLUG FORM BI 11MM FIELD-WIREABLE 24V LED+Z-Diode M16x1.5 |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal polen | 2 |
| Voor buitendiameter kabel | 5 - 10 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Nom. (meet)stroom | 4 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Met PE-aansluiting | Ja |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,082 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,14 per 1 st |
Artikel bevat 1 st