Murrelektronik - Sensor/actorkabel met connector - 7000-08101-6210500
Ons artikelnummer
1148978
Artikelnummer fabrikant
7000-08101-6210500
Type nummer
EAN-code
4048879227469
Aantal polen
4
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M8
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Haaks
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
Vrij kabeluiteinde
Opvolger
Ons artikelnummer
1500122
Artikelnummer fabrikant
7000-08101-6310500
Type nummer
7000-08101-6310500
Productomschrijving
7000-08101-6210500 M8 HAAKS PUR/PVC STEKER HAAKS L=5,0M
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 1500122
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1148978 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-08101-6210500 |
| EAN-code | 4048879227469 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | |
| Omschrijving | M8 female 90° A-cod. with cable PUR 4x0.25 bk UL/CSA 5m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Haaks |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Kabellengte | 5 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 80 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,215 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st