Murrelektronik - Sensor/actor adapter - 7000-50061-0000000
Ons artikelnummer
1163231
Artikelnummer fabrikant
7000-50061-0000000
Type nummer
7000-50061-0000000
EAN-code
4048879138130
Model
T-adapter
Contactuitvoering
Male/female
Afgeschermd
Nee
Materiaal behuizing
Kunststof
Aantal polen
5
Productomschrijving
7000-50061-000-000 T-COUPLER
7/8''-T-COUPLER
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1163231 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-50061-0000000 |
| EAN-code | 4048879138130 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actor adapter |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7000-50061-0000000 |
| Omschrijving | 7/8''-T-COUPLER |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | T-adapter |
| Contactuitvoering | Male/female |
| Afgeschermd | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 5 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Materiaal schroefdraadring | Zink drukgegoten |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Materiaal contactcoating | Goud |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,144 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 143,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st