Murrelektronik - Sensor/actorkabel met connector - 7000-17041-2920500
Ons artikelnummer
1119292
Artikelnummer fabrikant
7000-17041-2920500
Type nummer
7000-17041-2920500
EAN-code
4048879196420
Aantal polen
8
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M12
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Recht
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
Vrij kabeluiteinde
Productomschrijving
7000-17041-2920500 PUR8X025 5M
M12 female 0° A-cod. with cable PUR 8x0.25 gy UL/CSA+drag ch. 5m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1119292 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-17041-2920500 |
| EAN-code | 4048879196420 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7000-17041-2920500 |
| Omschrijving | M12 female 0° A-cod. with cable PUR 8x0.25 gy UL/CSA+drag ch. 5m |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal polen | 8 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Kabellengte | 5 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur kabelmantel | Grijs |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 2 A |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,305 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,39 per 1 st |
Artikel bevat 1 st