Murrelektronik - Ronde connector, inbouw (met kabel) - 7000-13561-9020100
Ons artikelnummer
2449377
Artikelnummer fabrikant
7000-13561-9020100
Type nummer
7000-13561-9020100
EAN-code
4048879295185
Aantal polen
5
Kabellengte
1000 mm
Soort insteekcontact, buitenzijdig
Female/bus
Soort insteekcontact, binnenzijdig
Geen
Montagewijze
Frontmontage
Productomschrijving
7000-13561-9020100 M12 FEMALE FLANGE PLUG A CODED FRONT MOUNT
M12 female recept. A-cod. front PVC-wires 5x0.34 1m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2449377 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-13561-9020100 |
| EAN-code | 4048879295185 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (met kabel) |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7000-13561-9020100 |
| Omschrijving | M12 female recept. A-cod. front PVC-wires 5x0.34 1m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Kabellengte | 1000 mm |
| Soort insteekcontact, buitenzijdig | Female/bus |
| Soort insteekcontact, binnenzijdig | Geen |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal vermogenscontacten | 0 |
| Aantal stuurcontacten | 5 |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Inschroefdraad | M12 |
| Aderdoorsnede | 0.34 mm² |
| Met PE-aansluiting | Ja |
| Min. aantal steekcycli | 100 |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,112 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st