Murrelektronik - Afsluitweerstand - 7002-14041-0000000
Brutoprijs
18,49
Murrelektronik - Afsluitweerstand - 7002-14041-0000000
Ons artikelnummer
3106062
Artikelnummer fabrikant
7002-14041-0000000
Type nummer
7002-14041-0000000
EAN-code
4048879314411
Aansluitwijze
Overig
Toepassing
Datatechniek
Productomschrijving
7002-14041-0000000 M12 BUS TERMINATING PLUG FOR PROFIBUS V2A
M12 BUS TERMINATING PLUG FOR PROFIBUS V2A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3106062 |
| Artikelnummer fabrikant | 7002-14041-0000000 |
| EAN-code | 4048879314411 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afsluitweerstand |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7002-14041-0000000 |
| Omschrijving | M12 BUS TERMINATING PLUG FOR PROFIBUS V2A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aansluitwijze | Overig |
| Toepassing | Datatechniek |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,06 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,49 per 1 st |
Artikel bevat 1 st