Helu - Montagesnoer - LifY Single Core 1x35
Brutoprijs
23.609,00
Helu - Montagesnoer - LifY Single Core 1x35
Ons artikelnummer
2620645
Artikelnummer fabrikant
15126
Type nummer
LifY Single Core 1x35
EAN-code
4060892204050
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
35 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 6 = extra soepel
Aantal aders
1
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
15126H1000 LIFY 35 ROOD MONTAGESNOER HOOGFLEX. H1000
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2620645 |
| Artikelnummer fabrikant | 15126 |
| EAN-code | 4060892204050 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | LifY Single Core |
| Type nummer | LifY Single Core 1x35 |
| Omschrijving | Lify Single Core 35,00 mm² Red (Ø 11,3mm) (1000m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 35 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Rood |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 11.9 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -15 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -15 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 401,9 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23.609,00 per 1 st |