Montagesnoer - FIVENORM
Brutoprijs
2.524,20
Montagesnoer - FIVENORM
Ons artikelnummer
4227043
Artikelnummer fabrikant
65553
Type nummer
FIVENORM
EAN-code
4060892194689
Productomschrijving
65553 FIVENORM H07 V2-K BARREL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4227043 |
| Artikelnummer fabrikant | 65553 |
| EAN-code | 4060892194689 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk |
| Serie | FIVENORM H07V2-K 90° |
| Type nummer | FIVENORM |
| Omschrijving | FIVENORM H07 V2-K Barrel 6mm² / AWG 10 Brown (Ø 4,8mm) (700m Vat) |
| Land van Oorsprong | DE |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 700 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 47,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 0,4 x 0,4 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.524,20 per 1 st |
Artikel bevat 700 m