Montagesnoer - FIVENORM H07V-K 1xAWG14 1x2,5
Brutoprijs
156,70
Montagesnoer - FIVENORM H07V-K 1xAWG14 1x2,5
Ons artikelnummer
1514164
Artikelnummer fabrikant
11019440
Type nummer
FIVENORM H07V-K 1xAWG14 1x2,5
EAN-code
4060892520402
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
2.5 mm²
AWG-maat
14
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Productomschrijving
11019440R0100 H07V2-K 2,5 mm²
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1514164 |
| Artikelnummer fabrikant | 11019440 |
| EAN-code | 4060892520402 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk |
| Serie | FIVENORM H07V2-K 90° |
| Type nummer | FIVENORM H07V-K 1xAWG14 1x2,5 |
| Omschrijving | FIVENORM H07V2-K (Ring) 2,5 mm² /14AWG Black (Ø 3,6mm) (100m Ring) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| AWG-maat | 14 |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 5 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Functiebehoud | Geen |
| Geleidervorm | Rond |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 100 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,74 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,2 x 0,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 156,70 per 1 st |
Artikel bevat 100 m