Mersen - Cilindrische zekering - TRM1-1/4
Brutoprijs
8,52
Mersen - Cilindrische zekering - TRM1-1/4
Ons artikelnummer
1952311
Artikelnummer fabrikant
TRM1-1/4
Type nummer
TRM1-1/4
EAN-code
30782001743216
Spanningstype
AC
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
Overig
Uitschakelkarakteristiek
M (Midget)
Model
Overig
Nom. (meet)stroom
1.25 A
Productomschrijving
TRM1-1/4 ZEKER. 25A 10X38MM 500V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1952311 |
| Artikelnummer fabrikant | TRM1-1/4 |
| EAN-code | 30782001743216 |
| Artikelklasse (ETIM) | Cilindrische zekering |
| Merk | Mersen |
| Serie | |
| Type nummer | TRM1-1/4 |
| Omschrijving | Zekering TRM - Midget - Karakteristiek traag 250VAC 1.25A Cilindrisch |
| Land van Oorsprong | MX |
Technisch
| Spanningstype | AC |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | Overig |
| Uitschakelkarakteristiek | M (Midget) |
| Model | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 1.25 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
| Afmeting verpakking | 0,041 x 0,022 x 0,054 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st