Mersen - Cilindrische zekering - A6T70
Brutoprijs
41,78
Mersen - Cilindrische zekering - A6T70
Ons artikelnummer
1184055
Artikelnummer fabrikant
A6T70
Type nummer
A6T70
EAN-code
30782001891405
Spanningstype
AC/DC
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
Overig
Uitschakelkarakteristiek
Overig
Model
Overig
Nom. (meet)stroom
70 A
Productomschrijving
Q214259E 600V 70A 2,36X2,96MM A6T70
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1184055 |
| Artikelnummer fabrikant | A6T70 |
| EAN-code | 30782001891405 |
| Artikelklasse (ETIM) | Cilindrische zekering |
| Merk | Mersen |
| Serie | |
| Type nummer | A6T70 |
| Omschrijving | Zekering A6T - Klasse T - Karakteristiek snel 600VAC 300VDC 70A Mes |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spanningstype | AC/DC |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | Overig |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
| Model | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 70 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,024 x 0,106 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 41,78 per 1 st |
Artikel bevat 1 st