Mepac - Spijkerclip - SP 19/22 G
Brutoprijs
30,47
Mepac - Spijkerclip - SP 19/22 G
Ons artikelnummer
2072346
Artikelnummer fabrikant
421316
Type nummer
SP 19/22 G
EAN-code
8714017213163
Diameter
19 - 22 mm
Vorm
Rond
Voor vlakkabel
Niet van toepassing
Dubbele uitvoering
Nee
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
421316 SP 19/22 G (100 ST) SPIJKERCLIP 19/22MM GRIJS
Spijkerclip 19/22mm grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072346 |
| Artikelnummer fabrikant | 421316 |
| EAN-code | 8714017213163 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spijkerclip |
| Merk | Mepac |
| Serie | Spijkerclip |
| Type nummer | SP 19/22 G |
| Omschrijving | Spijkerclip 19/22mm grijs |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diameter | 19 - 22 mm |
| Vorm | Rond |
| Voor vlakkabel | Niet van toepassing |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| Spijker meegeleverd | Ja |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 19 - 22 mm |
| Met spijker | Ja |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Met schroef | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 100 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 429 g |
| Afmeting verpakking | 10,8 x 8 x 17,7 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 30,47 per 1 st |
Artikel bevat 100 st