Mepac - Spijkerclip - PCS 8/11 G
Brutoprijs
27,90
Mepac - Spijkerclip - PCS 8/11 G
Ons artikelnummer
2072360
Artikelnummer fabrikant
421463
Type nummer
PCS 8/11 G
EAN-code
8714017214634
Diameter
8 - 10 mm
Vorm
Rond
Voor vlakkabel
Niet van toepassing
Dubbele uitvoering
Nee
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
421463 PCS 8/11 G (100 ST) PLUGCLIP SCHROEF 8/10MM GRIJS
Plugclip met schroef 8/10mm grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072360 |
| Artikelnummer fabrikant | 421463 |
| EAN-code | 8714017214634 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spijkerclip |
| Merk | Mepac |
| Serie | Plugclip |
| Type nummer | PCS 8/11 G |
| Omschrijving | Plugclip met schroef 8/10mm grijs |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diameter | 8 - 10 mm |
| Vorm | Rond |
| Voor vlakkabel | Niet van toepassing |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| Spijker meegeleverd | Ja |
| Spijkerlengte | 42 mm |
| Spijkerdiameter | 3 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 8 - 11 mm |
| Met spijker | Nee |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Bevestigingswijze | Schroef |
| Met schroef | Ja |
| Schroeflengte | 37 mm |
| Schroevendiameter | 3 mm |
| Bevestigingsdiepte | 40 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 100 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 369 g |
| Afmeting verpakking | 11,2 x 7 x 11,6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,90 per 1 st |
Artikel bevat 100 st