Mepac - Spijkerclip - PCN 11/15 G
Brutoprijs
17,84
Mepac - Spijkerclip - PCN 11/15 G
Ons artikelnummer
2072358
Artikelnummer fabrikant
421414
Type nummer
PCN 11/15 G
EAN-code
8714017214146
Diameter
11 - 15 mm
Vorm
Rond
Voor vlakkabel
Niet van toepassing
Dubbele uitvoering
Nee
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
421414 PCN 11/15 G (100 ST) PLUGCLIP NAGEL 11/15MM GRIJS
Plugclip nagel 11/15mm grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072358 |
| Artikelnummer fabrikant | 421414 |
| EAN-code | 8714017214146 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spijkerclip |
| Merk | Mepac |
| Serie | Plugclip |
| Type nummer | PCN 11/15 G |
| Omschrijving | Plugclip nagel 11/15mm grijs |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diameter | 11 - 15 mm |
| Vorm | Rond |
| Voor vlakkabel | Niet van toepassing |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| Spijker meegeleverd | Ja |
| Spijkerlengte | 35 mm |
| Spijkerdiameter | 2 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 11 - 15 mm |
| Met spijker | Ja |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Met schroef | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 100 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 271 g |
| Afmeting verpakking | 11,2 x 7 x 11,6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,84 per 1 st |
Artikel bevat 100 st