Mennekes - Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten - 40369
Brutoprijs
111,20
Mennekes - Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten - 40369
Ons artikelnummer
1019547
Artikelnummer fabrikant
40369
Type nummer
40369
EAN-code
4015394047445
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Geschikt voor
Overig
Materiaal
Kunststof
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
40369 CEE INBOUWDOOS GRIJS 100X100X48
inbouwdoos tbv 16A en 32A CEE WCD recht
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1019547 |
| Artikelnummer fabrikant | 40369 |
| EAN-code | 4015394047445 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten |
| Merk | Mennekes |
| Serie | ACCESSOIRES |
| Type nummer | 40369 |
| Omschrijving | inbouwdoos tbv 16A en 32A CEE WCD recht |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Geschikt voor | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,096 x 0,051 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st