Mennekes - Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten - 40102
Brutoprijs
40,80
Mennekes - Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten - 40102
Ons artikelnummer
1148439
Artikelnummer fabrikant
40102
Type nummer
40102
EAN-code
4015394047308
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Geschikt voor
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
40102 FLENS INB 16/32A G7
Flens inb.WCD 75x75 mm wandgoot
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1148439 |
| Artikelnummer fabrikant | 40102 |
| EAN-code | 4015394047308 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten |
| Merk | Mennekes |
| Serie | ACCESSOIRES |
| Type nummer | 40102 |
| Omschrijving | Flens inb.WCD 75x75 mm wandgoot |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Geschikt voor | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,029 kg |
| Afmeting verpakking | 0,083 x 0,083 x 0,009 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st