Mennekes - Laadkabel elektrisch voertuig - 35201100066
Ons artikelnummer
4099100
Artikelnummer fabrikant
35201100066
Type nummer
35201100066
EAN-code
4015394295051
Type stroom
AC enkelfasig
Aantal communicatie-aders
2
Uitvoering voertuigzijde
Type 2
Uitvoering infrastructuurzijde
Geaarde stekker
Met Incable Control Box (ICCB)
Ja
Productomschrijving
35201100066 CHARGING CABLE MOD
Met de mobiele laadkabels Mode 2, ook als noodlaadkabel bekend, kan een elektrisch of hybride voertuig op elk gangbaar huishoudelijk stopcontact (Schuko) of CEE-stopcontact worden geladen, voor het geval dat er geen vast geinstalleerd laadstation beschikbaar is. Daarbij neemt de besturingseenheid (IC-CPD) alle veiligheidsrelevante functies over zoals het temperatuurmanagement en de automatische laadstroomvermindering bij oververhitting.
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4099100 |
| Artikelnummer fabrikant | 35201100066 |
| EAN-code | 4015394295051 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laadkabel elektrisch voertuig |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Laadkabels |
| Type nummer | 35201100066 |
| Omschrijving | Laadkabel Mode 2 Type 2 13A 8m VDE |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type stroom | AC enkelfasig |
| Aantal communicatie-aders | 2 |
| Uitvoering voertuigzijde | Type 2 |
| Uitvoering infrastructuurzijde | Geaarde stekker |
| Met Incable Control Box (ICCB) | Ja |
| Laadwijze | Mode 2 |
| Nom. stroom | 13 A |
| Nom. spanning | 230 V |
| Met temperatuurvoeler | Ja |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kabeltype | Recht |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,86 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 0,4 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st