Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 4971
Brutoprijs
107,10
Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 4971
Ons artikelnummer
1070159
Artikelnummer fabrikant
4971
Type nummer
4971
EAN-code
4015394023036
IEC-stroomsterkte
16 A
Aantal polen
2
Spanning volgens EN 60309-2
230 V (50+60 Hz) blauw
Uurstand
0 h
Kenkleur
Blauw
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
4971 INB.WCD 230V
Inb.WCD 16A 2P+A 230V IP44 SCHUKO Cepex
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1070159 |
| Artikelnummer fabrikant | 4971 |
| EAN-code | 4015394023036 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Cepex |
| Type nummer | 4971 |
| Omschrijving | Inb.WCD 16A 2P+A 230V IP44 SCHUKO Cepex |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| Aantal polen | 2 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) blauw |
| Uurstand | 0 h |
| Kenkleur | Blauw |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 1013 |
| Kabelinvoer | Buigbeveiliging |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Wit |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,138 kg |
| Afmeting verpakking | 0,093 x 0,09 x 0,053 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 107,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st