Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 1838
Brutoprijs
182,50
Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 1838
Ons artikelnummer
1234933
Artikelnummer fabrikant
1838
Type nummer
1838
EAN-code
4015394012726
Model
Opbouw
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
2
Spanning volgens EN 60309-2
20-25 V (50+60 Hz) violet
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1838 WCD 32A 2P IP44 25V
WCD 32A 2P 25V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1234933 |
| Artikelnummer fabrikant | 1838 |
| EAN-code | 4015394012726 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Veiligheidsspanning |
| Type nummer | 1838 |
| Omschrijving | WCD 32A 2P 25V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Opbouw |
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 2 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violet |
| Uurstand | 0 h |
| Kenkleur | Violet |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Buitenbevestiging |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 4001 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Wit |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,189 kg |
| Afmeting verpakking | 0,129 x 0,09 x 0,073 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 182,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st