Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 1425
Brutoprijs
85,70
Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 1425
Ons artikelnummer
1008474
Artikelnummer fabrikant
1425
Type nummer
1425
EAN-code
4015394010630
Model
Opbouw
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
380-415 V (50+60 Hz) rood
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1425 3P+A 32A 6H WCD WANDKONTAKTDOOS CEE OPBOUW
WCD 32A 4P 6H 400V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1008474 |
| Artikelnummer fabrikant | 1425 |
| EAN-code | 4015394010630 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 1425 |
| Omschrijving | WCD 32A 4P 6H 400V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Opbouw |
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Binnenliggende bevestiging |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Wit |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,368 kg |
| Afmeting verpakking | 0,158 x 0,131 x 0,083 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 85,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st