Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 1419
Brutoprijs
74,20
Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 1419
Ons artikelnummer
1008452
Artikelnummer fabrikant
1419
Type nummer
1419
EAN-code
4015394010494
Model
Opbouw
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
380-415 V (50+60 Hz) rood
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1419 3P+N+A 16A 6H WCD WANDKONTAKTDOOS CEE OPBOUW
WCD 16A 5P 6H 400V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1008452 |
| Artikelnummer fabrikant | 1419 |
| EAN-code | 4015394010494 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 1419 |
| Omschrijving | WCD 16A 5P 6H 400V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Opbouw |
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Binnenliggende bevestiging |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Wit |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,291 kg |
| Afmeting verpakking | 0,145 x 0,119 x 0,083 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 74,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st