Mennekes - CEE-koppelcontactstop - 14506
Brutoprijs
16,50
Mennekes - CEE-koppelcontactstop - 14506
Ons artikelnummer
4204850
Artikelnummer fabrikant
14506
Type nummer
14506
EAN-code
4015394296744
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
14506 KOPPELC.STOP 16A4P 6H400 V ERGO IP54 PTXR
Koppelc.stop 16A4P 6H400V ERGO IP54 PTXR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4204850 |
| Artikelnummer fabrikant | 14506 |
| EAN-code | 4015394296744 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-koppelcontactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 14506 |
| Omschrijving | Koppelc.stop 16A4P 6H400V ERGO IP54 PTXR |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 9 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Afmeting verpakking | 0,184 x 0,069 x 0,099 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st