Mennekes - CEE-contactstop - 3461
Brutoprijs
491,20
Mennekes - CEE-contactstop - 3461
Ons artikelnummer
4204245
Artikelnummer fabrikant
3461
Type nummer
3461
EAN-code
4015394019220
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
500 V (50+60 Hz) zwart
Uurstand
7 h
Productomschrijving
3461 DRAAIVELDTESTER 32A 4P 7H
Draaiveldtester 32A 4P 7H 500V IP44
Draaiveldtester 32A 4p 7h 500V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4204245 |
| Artikelnummer fabrikant | 3461 |
| EAN-code | 4015394019220 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 3461 |
| Omschrijving | Draaiveldtester 32A 4P 7H 500V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) zwart |
| Uurstand | 7 h |
| Kenkleur | Zwart |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefloze klem |
| Kabelinvoer | Buigbeveiliging |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 9005 |
| Contactmateriaal | CuSn |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,212 kg |
| Afmeting verpakking | 0,145 x 0,08 x 0,074 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 491,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st