Mennekes - CEE-contactstop - 2213
Brutoprijs
418,00
Mennekes - CEE-contactstop - 2213
Ons artikelnummer
4204103
Artikelnummer fabrikant
2213
Type nummer
2213
EAN-code
4015394013921
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
7
Spanning volgens EN 60309-2
500 V (50+60 Hz) zwart
Uurstand
7 h
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2213 CONTACTSTOP 32A 7P 7H500V
Contactstop 32A 7P 7H 500V IP67 AM-T VN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4204103 |
| Artikelnummer fabrikant | 2213 |
| EAN-code | 4015394013921 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 2213 |
| Omschrijving | Contactstop 32A 7P 7H 500V IP67 AM-T VN |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 7 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) zwart |
| Uurstand | 7 h |
| Kenkleur | Zwart |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 9005 |
| Contactmateriaal | CuZn |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,349 kg |
| Afmeting verpakking | 0,166 x 0,102 x 0,068 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 418,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st