Mennekes - CEE-contactstop - 13506
Brutoprijs
13,30
Mennekes - CEE-contactstop - 13506
Ons artikelnummer
3376880
Artikelnummer fabrikant
13506
Type nummer
13506
EAN-code
4015394296713
IEC-stroomsterkte
16 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Kenkleur
Rood
Productomschrijving
13506 CONTACTSTOP 16A4P 6H400V ERGO IP54 PTX
Contactstop 16A4P 6H400V ERGO IP54 PTX
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3376880 |
| Artikelnummer fabrikant | 13506 |
| EAN-code | 4015394296713 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 13506 |
| Omschrijving | Contactstop 16A4P 6H400V ERGO IP54 PTX |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 29 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Afmeting verpakking | 0,175 x 0,068 x 0,073 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st