Mennekes - CEE-contactstop - 1055
Brutoprijs
265,50
Mennekes - CEE-contactstop - 1055
Ons artikelnummer
4203752
Artikelnummer fabrikant
1055
Type nummer
1055
EAN-code
4015394007067
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
7
Spanning volgens EN 60309-2
500 V (50+60 Hz) zwart
Uurstand
7 h
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1055 CONTACTSTOP 16A7P 7H500V
Contactstop 16A 7P 7H 500V IP44 HW/VN AM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4203752 |
| Artikelnummer fabrikant | 1055 |
| EAN-code | 4015394007067 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 1055 |
| Omschrijving | Contactstop 16A 7P 7H 500V IP44 HW/VN AM |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 7 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) zwart |
| Uurstand | 7 h |
| Kenkleur | Zwart |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 9005 |
| Contactmateriaal | CuZn |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,195 kg |
| Afmeting verpakking | 0,169 x 0,073 x 0,067 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 265,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st