Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 3473
Brutoprijs
119,70
Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 3473
Ons artikelnummer
1016801
Artikelnummer fabrikant
3473
Type nummer
3473
EAN-code
4015394206149
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
3473 WCD 5P 16A 6H 400V IP44 WANDCONTACTDOOS INBOUW
Inb.WCD 16A 5P 6H 400V IP44 TWIN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016801 |
| Artikelnummer fabrikant | 3473 |
| EAN-code | 4015394206149 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos, aanbouw |
| Merk | Mennekes |
| Serie | TwinCONTACT |
| Type nummer | 3473 |
| Omschrijving | Inb.WCD 16A 5P 6H 400V IP44 TWIN |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefloze klem |
| Insteekrichting | Schuin (gehoekt) |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Flensmaat verticaal | 100 mm |
| Boorgatafstand verticaal | 85 mm |
| Flensmaat horizontaal | 92 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 77 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Kabelinvoer | Overig |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,175 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,09 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 119,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st