Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 1629
Brutoprijs
93,40
Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 1629
Ons artikelnummer
1152167
Artikelnummer fabrikant
1629
Type nummer
1629
EAN-code
4015394155249
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
3
Spanning volgens EN 60309-2
230 V (50+60 Hz) blauw
Uurstand
6 h
Opvolger
Aanbevelingen
Alternatieve producten
Productomschrijving
1629 ICD 16A3P 6H230V INBOUWCONTACTDOOS
Inb.WCD 16A 3P 6H 230V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1152167 |
| Artikelnummer fabrikant | 1629 |
| EAN-code | 4015394155249 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos, aanbouw |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 1629 |
| Omschrijving | Inb.WCD 16A 3P 6H 230V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 3 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) blauw |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Blauw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Flensmaat verticaal | 55 mm |
| Boorgatafstand verticaal | 45 mm |
| Flensmaat horizontaal | 55 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 45 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Kabelinvoer | Overig |
| Nom. spanning | 229 - 230 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,121 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,052 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 93,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st