Mean Well - LED driver - HLG-40H-24A
Brutoprijs
60,58
Mean Well - LED driver - HLG-40H-24A
Ons artikelnummer
1301325
Artikelnummer fabrikant
HLG-40H-24A
Type nummer
HLG-40H-24A
EAN-code
4711287448398
Geschikt voor buitengebruik
Ja
Behuizing
Metaalbehuizing
Uitgangsvermogen
40 - 40 W
Breedte
61.5 mm
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Productomschrijving
HLG-40H-24A 24VDC 1,67A IP65 LED DRIVER DIMBAAR MET POTM.
AC-DC Single output LED Driver Mix Mode (CV+CC) with built-in PFC; Output 24Vdc at 1.67A; IP65; Cable output; Dimming with Potentiometer
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1301325 |
| Artikelnummer fabrikant | HLG-40H-24A |
| EAN-code | 4711287448398 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Mean Well |
| Serie | |
| Type nummer | HLG-40H-24A |
| Omschrijving | AC-DC LED Driver (CV+CC) A type Dim 40W 24V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Uitgangsvermogen | 40 - 40 W |
| Breedte | 61.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Lengte | 171 mm |
| Hoogte | 36.8 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Uitgangsstroom | 1670 - 1670 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 171 x 61,5 x 36,8 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 60,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st