Mean Well - LED driver - ELG-75-12-3Y
Brutoprijs
56,33
Mean Well - LED driver - ELG-75-12-3Y
Ons artikelnummer
1300901
Artikelnummer fabrikant
ELG-75-12-3Y
Type nummer
ELG-75-12-3Y
EAN-code
4711287438870
Geschikt voor buitengebruik
Ja
Behuizing
Metaalbehuizing
Uitgangsvermogen
75 - 75 W
Breedte
63 mm
Beschermingsgraad (IP)
IP67
Productomschrijving
ELG-75-12-3Y LED DRIVER 12VDC
AC-DC Single output LED Driver Mix Mode (CV+CC) with PFC; 3 wire input; Output 12VDC at 5A; CC fixed output; IP67; Cable output
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1300901 |
| Artikelnummer fabrikant | ELG-75-12-3Y |
| EAN-code | 4711287438870 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Mean Well |
| Serie | |
| Type nummer | ELG-75-12-3Y |
| Omschrijving | AC-DC Single output LED Driver (CV+CC) 75W 12V CC fixed IP67 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Uitgangsvermogen | 75 - 75 W |
| Breedte | 63 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Lengte | 180 mm |
| Hoogte | 35.5 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Uitgangsspanning | 12 - 12 V |
| Uitgangsstroom | 5000 - 5000 mA |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | Geen |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 180 x 63 x 35,5 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 56,33 per 1 st |
Artikel bevat 1 st