Mean Well - Gelijkstroomvoedingseenheid - NDR7524
Brutoprijs
33,97
Mean Well - Gelijkstroomvoedingseenheid - NDR7524
Ons artikelnummer
1225308
Artikelnummer fabrikant
NDR-75-24
Type nummer
NDR7524
EAN-code
4711287422237
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
24 - 28 V
Nom. uitgangsstroom 1
3.2 A
Max. uitgangsstroom 1
3.2 A
Breedte
32 mm
Productomschrijving
NDR-75-24 VOEDING
AC-DC Single output Industrial DIN rail power supply; Output 24Vdc at 3.2A; metal case
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1225308 |
| Artikelnummer fabrikant | NDR-75-24 |
| EAN-code | 4711287422237 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Mean Well |
| Serie | |
| Type nummer | NDR7524 |
| Omschrijving | AC-DC Single output ind DIN rail PSU 75W 24V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.2 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.2 A |
| Breedte | 32 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Vermogensafgifte | 75 W |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 125.2 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Afmeting verpakking | 102 x 32 x 125,2 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st